Luxury Villa Canadas
| WiFi Wi-Fi | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning | Swimmingpool Udendørs pool |
| Aktiviteter Golfbane | Spa og afslapning Jacuzzi | Mødefaciliteter Møde-/ banketfaciliteter |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Luxury Villa Canadas ligger i Zapopan område og byder på Jacuzzi.
Det er 10 minutters kørsel fra University of Guadalajara CUCEA og 15 minutters kørsel til Los Camachos Parque Acuatico. Hvis du foretrækker at spise ude, kan Cortijo Las Cañadas findes 19 minutters gåtur derfra. Forest Sentinel ligger ved siden af villaen.
- Lokale seværdigheder
- University of Guadalajara CUCEA4 km
- Lufthavne
- Guadalajara Lufthavn37 km
- Togstationer
- Jose Cuervo Express Train15 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- Vagtservice
- Kaffebar
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Solseng
- Solterrasse
- Have
- Grillfaciliteter
- Jacuzzi
- Golfbane
Services
- Butikker/Handelsservices
- Velkomstdrink
- Møde-/ banketfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Luxury Villa Canadas?
Gæster på Luxury Villa Canadas kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger Guadalajara fra Luxury Villa Canadas?
Der er 40 km mellem Guadalajara og Luxury Villa Canadas. - ❓
Hvor meget koster det at booke Luxury Villa Canadas?
Gennemsnitsprisen for en nat i Luxury Villa Canadas er 283$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til denne villa?
Gæsterne vil kunne bo i denne villa med deres kæledyr.